graduatedDrodzy Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich wszystkie podyplomówki - nowości i te już sprawdzone, polecają się Waszej uwadze.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://www.uph.edu.pl/kandydaci/oferta-studiow-podyplomowych

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodnio-Humanistycznego w Siedlcach, oprócz studiów pierwszego, drugiego oraz trzeciego stopnia oferuje również ponad 40 programów studiów podyplomowych prowadzonych na wszystkich czterech wydziałach. Programy tych studiów zostały stworzone potrzeby obecnego rynku pracy oraz zgodnie z oczekiwaniami kandydatów.


Studia podyplomowe są skondensowaną formą kształcenia, dzięki nim w krótkim czasie można poszerzyć swoje kompetencje oraz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe precyzyjnie rozwijają kompetencje, w tym obszarze, w którym chcemy być aktywni zawodowo lub poszukujemy nowej wiedzy i umiejętności. Wybierając studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym można zdobyć doświadczenie i wiedzę od specjalistów-praktyków i wykwalifikowanej kadry. Dzięki temu studia podyplomowe to doskonałe miejsce łączące teorię z praktyką i prezentujące aktualne trendy, metody działania oraz techniki pracy w różnych branżach i zawodach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na www.podyplomowe.uph.edu.pl